Naše firma vznikla v roce 1998 jako Bartovická Zámečnická Společnost s.r.o.. Jsme dynamicky se rozvíjející firmou, a proto jsme se v roce 2008 transformovali na akciovou společnost s novým názvem Bartovická Zámečnická Společnost a.s. Sídlíme na periferii Ostravy, což je geograficky výhodné pro region České, Slovenské a Polské republiky.

Vzhledem k tomu, že naše hlavní odvětví je výroba protihlukových zařízení, kde je vyžadována maximální preciznost a špičková kvalita výrobku, neboť při vadách výrobku dochází k mnoha milionovým škodám, Vám můžeme zaručit špičkovou kvalitu naší práce i v oblasti kovovýroby.

Specializujeme se na kompletní zakázkovou výrobu dle specifikací a požadavků zákazníka včetně různých doplňkových služeb, jako jsou povrchové úpravy, dodávky skleněných komponentů a dalších požadavků.

Naše výrobky jsou schodiště a zábradlí, posuvná a křídlová vrata včetně elektrických pohonů, vchodové branky, mříže, plotové dílce,  žebříky, komínové lávky, obslužné rampy, ocelové haly, ocelové konstrukce a technologická zařízení dle požadavku klienta.